Contact

Vragen?

Ada Moesbergen snelinternet@stichtsevecht.nl

Het voorlopige overzicht van buurtambassadeurs waaraan u via e-mail eerstelijns vragen kunt stellen over initiatieven die de digitale bereikbaarheid en snel internet in de gemeente Stichtse Vecht zouden kunnen verbeteren. 

Cluster 1- Klompweg
Kees Neervoort kees@nrvrt.nl
Erik van Wieringen erikvw@mac.com

Cluster 2 - Bethunepolder
Rob Meeuwissen  Rob@meeuwissen.net

Cluster 3 - Ottermaten
Martin Meijdam  martin.meijdam@kpnmail.nl
Marc Daalhuisen m.daalhuisen@hotmail.com

Cluster 4a - Scheendijk
Ron Veenendaal  ron@merlin.nl

Cluster 4b - Kievitsbuurten
Mr Gert de Korte
Gerrit Jan van den Berkhof info@jachthavenruimzicht.nl

Cluster 5 & 6 - Stichtse Vecht West (Groene Hart Noord)

Marco van Eck marco.emmy@gmail.com
Kees-Willem Rademakers kwrademakers@hotmail.com
Shirly van 't Hoff
 shirley333@hetnet.nl
Roeland Wildeman info@wildemanautomatisering.nl
Rénard Chaigneau  renard.chaigneau@outlook.com
Siebe de Graad siebe@degraad.com
Ritsaert Snijder ritsaertenjoke@telfort.nl

Cluster 7 - Buitengebied Kockengen
Koos van Diepen koosvandiepen@gmail.com
Marianne Hoekstra  info@boerpiet.nl
Richard Oostveen r.oostveen@wxs.nl

Gemeentekantoor, bezoekadres
Gemeente Stichtse Vecht
Endelhovenlaan 1
3601 GR Maarssen

Gemeentekantoor, postadres
Gemeente Stichtse Vecht
Postbus 1212
3600 BE Maarssen

Telefoon
Telefoonnummer: 14 0346  (U hoeft geen 0346 in te toetsen)